Dwaj bracia i dwie zupełnie różne strategie

Rafał i Marek to bracia.
Wizualnie są bardzo podobni do siebie, więc czasem nawet znajomi mylą ich ze sobą. Tylko, że obaj bracia mają zupełnie różne charaktery i podejście do życia.
RAFAŁ jest bardzo oszczędny. Uwielbia kupować na promocjach i wyprzedażach. „Mogę mieć to samo co inni, ale o wiele taniej”, tak mówi sam o sobie. A okazyjne zakupy czy to ciuchów czy biletów lotniczych poprawiają mu samopoczucie.
Jego brat MAREK ma zupełnie inne podejście do wydawania swoich pieniędzy. Nie lubi skąpstwa ani przesadnego oszczędzania na wydatkach. Zresztą przekonał się wielokrotnie, że oszczędzanie na jakości się nie opłaca. Woli zapłacić drożej, ale mieć pewność, że kupuje towar markowy, dobrej jakości, który będzie mu służył przez wiele lat. „Co tanie to drogie”, tak uważa. Wszyscy wiedzą, że zwykle wydaje więcej pieniędzy na zakupach od swojego brata.

Rafał już ma swój karnet na festiwal Pannonica. Kupił go na początku maja za 110 zł (za całe 3 dni) w promocji „Early birds”. W tej cenie ma wstęp na 11 koncertów, wszystkie dodatkowe atrakcje oraz noclegi we własnym namiocie na polu namiotowym.

Jego brat Marek wyznaje zupełnie inną filozofię, a bilety na koncerty czy festiwale zazwyczaj kupuje w ostatniej chwili. Tak będzie też z Pannoniką. Jeszcze nie wie, że za trzy dni (11 koncertów) i noclegi na polu namiotowym zapłaci 205 zł. Ale specjalnie sobie tym nie zaprząta głowy.Bracia Rafał i Marek

Przyzwyczajeń nie wytępisz :-). I dlatego obaj bracia znowu spotkają się w ostatnim tygodniu wakacji na Festiwalu Pannonica :-), bo obaj bardzo lubią bałkańską muzykę  :-).

A Ty wolisz kupować taniej czy drożej?
Przestudiuj dokładnie nasz cennik. I sam zdecyduj, kiedy lepiej jest kupić karnet/bilet na festiwal Pannonica! Teraz czy później?

Jeśli chcesz być jak Rafał, a nie masz jeszcze kupionego karnetu na festiwal Pannonica to powinieneś zrobić to jak najszybciej, albo wręcz teraz, klikając w link, który prowadzi prostu do >>> sklepu internetowego z promocyjnymi biletami.

ABAGAR QUARTET - Desislava Petrova soprano; Stefka Tomova, mezzosoprano; Sofia Genova, contralto; Hristina Yordanova, alto; Sashka Markova Petrova, direzione