Warsztatów ci u nas moc

A w zasadzie nie tylko warsztatów, bo będą i opowieści podróżnicze i kameralne koncerty, i animacje dla dzieci. Wszystko po to, żeby czas na Pannonice upływał Wam nie tylko miło, ale też i twórczo.

Każde wydarzenie towarzyszące festiwalowi wymagałaby pewnie krótkiego wytłumaczenia czy wprowadzenia, Z pewnością też czekacie na szczegółowy program wydarzeń towarzyszących. Obecnie zakończyliśmy etap ustaleń i wreszcie możemy zaprezentować Wam cały grafik wydarzeń towarzyszących! Zdecydowana większość wydarzeń jest bezpłatna tylko te zaznaczone na czerwono wymagają wniesienia opłaty (informacja na stoisku). Np. Warsztaty winiarskie to nie tylko opowieści o ciekawych regionach winiarskich, ale przede wszystkim degustacja wybornych win.

Aktualnie grafik wydarzeń towarzyszących prezentuje się następująco:

Uczestnictwo w warsztatach z limitem uczestników będzie limitowane do dwóch wydarzeń. Zapisy będą odbywać się w Namiocie Pannoniki przy kasie począwszy od czwartku godz. 13.00 (dotyczy wydarzeń czwartkowych i piątkowych). Natomiast zapisy na wydarzenia sobotnie i niedzielne rozpoczniemy w piątek o godzinie 13.00.
Każdy uczestnik utrzyma kupon, który będzie mógł wykorzystać do zarezerwowania sobie miejsca na dwóch wybranych przez siebie warsztatach podczas Pannoniki. Wprowadzony limit ma za zadanie rozszerzyć grono osób uczestniczących w naszych wydarzeniach towarzyszących i ma spowodować rozsądne wybory bez blokowania uczestnictwa innym osobom ( w poprzednich latach zdarzało się że rekordziści zapisywali się na kilkanaście warsztatów i niepojawiali się na większości z nich)
Ps . zrezygnowaliśmy z rezerwowania miejsca na warsztatach za pomocą aplikacji. Ponieważ przez 3 lata nie zostały wyeliminowane błędy i ograniczenia aplikacji, które prowadziły do overbookingów uznaliśmy, że nie spełnia ona naszych oczekiwań i zdecydowaliśmy o zaprzestaniu jej używania do odwołania.