Mamy klip! Kusturica na przemian śmiał sie i płakał, jak oglądał

Tak naprawdę chodziło o dobrą zabawę na planie, a efekt artystyczny miał byc pochodną dobrego nastroju. W krótkim filmie pokazujemy historię miłosną. Dwie dziewczyny (przyjaciółki) kochają tego samego chłopaka. Kończy się tak, że jedna zdobywa jego serce, a druga nie mogąc się z tym pogodzić wyjeżdża ze swojej wioski w świat. Są też trąby i tańce. Jak to na Bałkanach :).

Dziękujemy mieszkańcom Barcic i okolic, zespołowi „Starosądeczanie”, załodze CKiS w Starym Sączu, wolontariuszom, którzy pojawili się w umówionym miejscu przy moście na Popradzie i wszystkim, którzy przyczyniki się do powstania tego teledysku.

Plenery do klipu znaleźliśmy w Barcicach i sąsiedniej Woli Kroguleckiej oraz Mostkach (wszystkie miejscowości w gminie Stary Sącz) oraz pobliskim i zaprzyjażnionym Podegrodziu (zagroda Kubalówka) i Stadłach (przystanek autobusowy).

scenariusz i reżyseria: Wojciech Knapik , Paweł Liber – Lee Bros
w rolach głównych: Katarzyna Kleszcz, Maria Madej, Tomasz Indyk
zdjęcia i montaż: Paweł Liber – Lee Bros
kierownik planu: Wojciech Knapik
muzyka: Barka BrassBand (fragment utworu Strasna Stvar z albumu „Bomba”)
produkcja: Lee Bros (Kraków)

Zespół Barka BrassBand zezwolili nam na wykorzystanie utworu „Strasna Stvar” do filmu promującego Pannonica Folk Festiwal. Mamy na to pisemną zgodę od zespołu.

Brak komentarzy do "Mamy klip! Kusturica na przemian śmiał sie i płakał, jak oglądał"


    Zostaw komentarz