nie ściągamy (i nie obcinamy opasek) przez cały wrzesień

Nie ważne kim jesteś, nie ważne gdzie pracujesz, gdzie studiujesz. Z dumą będziesz nosić swoją festiwalową opaskę koloru wrzosowego przez miesiąc!. Jeśli ją „donosisz” przynajmniej do końca września, na następnie wyślesz nam na maila: opaski.pannonica@gmail.com zrobione wg. szczegółowej instrukcji zdjęcie, które nam to udokumentuje to otrzymasz od nas specjalny kod upoważniający do zakupu karnetu ze zniżką aż 45% od ceny regularnej !

 

*****Jak kupić najtańszy karnet na 8.Pannonica Festival?*****

po pierwsze; powinieneś „przenosić” swoją festiwalową opaskę przez minimum miesiąc od zakończenia festiwalu, czyli przynajmniej do 30 września 2019 r!

po drugie; pomiędzy 30 IX a 2 X powinieneś zrobić prawidłowe* zdjęcie „dowodowe” zdjęcie swojej „wrzosowej” opaski festiwalowej z 2019 r na tle gazety codziennej z widoczną datą .

po trzecie; powinieneś przesłać nam prawidłowe* zdjęcie swojej „przenoszonej opaski” e-mailem na adres opaski.pannonica@gmail.com najpóźniej do 2 X godz 22.22 (decyduje data i godzina nadania na serwerze pocztowym!!!)

po czwarte; powinieneś użyć swojego unikalnego kodu promocyjnego do zakupu karnetu na stronie www.ekobilet.pl/ckis (kod otrzymasz e-mailem zwrotnym najpóźniej 3 X), Uwaga!!! na promocyjny zakup z 45% rabatem masz tylko trzy dni! 4 – 6 X 2019 r. Szóstego października o godz. 23.59 kod promocyjny utraci swoją ważność.
Uzyskany kod możesz wykorzystać do zakupu max 2 (dwóch!) karnetów z rabatem 45% liczonym od ceny „regularnej”.

*prawidłowe zdjęcie musi spełniać łącznie 4 warunki:
1. prezentować opaskę z widoczną tulejką zaciskową koloru „wrzosowego” wraz z (obowiązkowo!) widoczną końcówką na której znajduje się mały (jedyny na całej opasce) element motywu „ethno” w kolorze pomarańczowym (środek rombu, ok. 7-10 mm od literki „P” w słowie Pannonica)
2. prezentować opaskę bez nacięć/uszkodzeń/obcięć
3. przedstawiać dłoń z charakterystycznym wyprostowanym kcuikiem w geście akceptacji (OK!)
4. prezentować wyraźną datę wydania gazety 30 IX, 1 X lub 2 X 2019 albo ostatecznie z aktualną datę (od 30 IX do 2 X) z kalendarza internetowego www.kalendarzswiat.pl/dzisiaj (ale w takim wypadku rabat będzie obniżony o 5 pkt procentowe do 40%)

Zachowajcie czujność!
Wasze kody promocyjne utracą ważność o północy 6 X! (albo wcześniej w przypadku wyprzedaży całej puli). Po 15 X dostępne będą karnety w wyższej cenie „Early Bird” oraz w 1Q 2020 r w trzydniowej promocji „Blind Promo”, ale już nie z „aż tak” atrakcyjną zniżką

Uwaga:
1. Limit karnetów w promocji opaskowej wynosi 1350 szt!
2. Organizator Festiwalu Pannonica zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia promocji w przypadku wyczerpania całej puli karnetów w promocyjnej cenie przeznaczonej do sprzedaży w ramach promocji „opaskowej”.
3. Organizatorzy akcji zastrzegają sobie prawo do uznania czy przesłane zdjęcie w prawidłowy sposób dokumentuje wykonanie czelendżu, prawo do obniżenia o 5 pkt procentowe przyznanego rabatu za każdą stwierdzoną nieprawidłowość w zdjęciu dokumentującym jego realizację (np do 40%, 35% itd) oraz do odmówienia przesłania kodu rabatowego jeśli istnieją uzasadnione wątpliwości co do wypełnienia warunków czelendżu

Przystąpienie do challenge’u jest dobrowolne. Nie podoba Ci się wyzwanie, nie bierz w nim udziału!
W każdej chwili możesz się wycofać 🙂

Nieoficjalny cennik karnetów i biletów na 2020 jest opublikowany >>> tutaj

Ale … to jeszcze nie wszytsko.

Każdy kto pomyślnie wypełni nasz czelendż i „przenosi” festiwalową opaskę do 1 października, otrzyma w prezencie od Lodziarni Galicyjskiej wybraną porcję pysznych lodów albo kawę. Wystarczy we wtorek 1 X wpaść do lodziarni w godzinach otwarcia (10-20) i pochwalić się swoją opaską (na ręce :-)). Kto chce spotkać więcej pannonikowiczów niech wpada między 18 a 19. Zróbmy sobie taki mały zlot – „miesięcznicę” i pocieszmy się sobą 🙂
ps. prawdopodobnie nie jest to propozycja da każdego Lodziarnia Galicyjska jest (na razie) w tylko jednym miejscu na świecie: w Krakowie przy ul. Długiej 78 (Nowy Kleparz)