Warsztatów Ci u nas MOC!

A w zasadzie nie tylko warsztatów, bo będą i teatrzyki i wycieczki, opowieści podróżnicze i mini-koncerty, animacje dla dzieci i projekcje filmów i spotkania z autorami ksiażek. Wszystko po to, żeby czas na Pannonice upływał Wam nie tylko miło, ale też i twórczo.

Każde wydarzenie towarzyszące festiwalowi wymagałaby pewnie krótkiego wytłumaczenia czy wprowadzenia, jednak teraz przede wszystkim chcemy zaprezentować Wam pełen program wydarzeń towarzyszących. Na większość z nich będą prowadzone zapisy. Żeby zapewnić sobie miejsce na warsztatach o ograniczonej liczbie miejsc trzeba będzie w tym roku zrobić sobie rezerwacje za pomocą naszej aplikacji festiwalowej,

a następnie w czwartek 30 VIII zgłosić się do biura festiwalowego „punkt informacyjny” i potwierdzić przybycie na festiwal  (w innym razie rezerwacja może zostać anulowana). Pierwszeństwo w warsztatach mają posiadacze karnetu na cały festiwal uczestniczący w całym festiwalu Pannnonica (od czwartku do soboty).  Osoby przyjeżdżające później mogą brać udział w warsztatach z limitowaną liczba miejsc tylko w przypadku wolnych miejsc.
UWAGA: obowiązuje zasada, że 1 osoba może zapisać się na 1 wydarzenie (z zapisami) dziennie.

IMG_0346


Zapisy na warsztaty i inne atrakcje  prowadzimy wyłącznie za pomocą bezpłatnej aplikacji, którą należy pobrać sobie na telefon. Potwierdzenie przybycia na festiwal można zrobić w czwartek 30 VIII od otwarcia wioski festiwalowej (godz. 10.00) najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem danego warsztatu.  Na atrakcje dziecięce nie ma zapisów, ale ilość uczestników może być ograniczona ilością miejsca i materiałów.

Plan wioski festiwalowej z lokalizacją warsztatów

 

Skip to content