Znamy (prawie cały) program tegorocznej Pannoniki

Być moze kiedyś odsłonimy przed Wami nieco „kuchni”, czyli opowiemy albo opiszemy Wam jak powstaje program naszego festiwalu. Proces ten co roku jest fascynującą przygodą, pod uwage bierzemy przynajmniej kilkanaście kryteriów, po to by w końcu móc stwierdzić „tak, to jest to!”
W tym roku proces tworzenia programu jest jeszcze trudniejszy niż zazwyczaj. Dochodzą specyficzne kryteria, o istnieniu których niemal zdażyliśmy zapomnieć. Jak będzie wyglądała sytuacja na granicach? czy Słowacy będa wpuszczać? czy dany kraj jest na liście zielonej czy może czerwonej?
W pewnym momencie poważnie braliśmy pod uwagę opcję festiwalu w całości opartego na zespołach z Polski. Dla nas tak byłoby najbezpieczniej. Ale czy Wy zaakceptowalibyście taką Pannonikę?

Ujawniamy Wam osiem z dziesięciu zespołów, które wystąpia w tym roku na scenie „w krzakach” nad Popradem.
Liczymy, że to bedzie wspaniała Pannonika, na przekór tym wszystkim trudnościom, z którymi musimy (tak samo zresztą jak inni organizatorzy imprez kulturalnych) mierzyć się w czasach covidowych, juz drugi rok z rzędu.
W dniach 2 – 4 września 2021 r wystąpią przed Wami:
1. BalkanArtz (Polska)
2. MR. ZARKO (Niemcy)
3. Dikanda (Polska)
4. ZOORD (Wegry)
5. Marcin Maroszek & Propabanda (Polska)
6. Samokhin Band (Rosja/Polska)
7. Fanfare Shukar (Rumunia)
8. Balkansambel (Słowacja)
i .. jeszcze dwa zespoły, z którymi jesteśmy w bliskim kontakcie, ale których jeszcze nie ujawiamy, bo na tę chwilę ich sprowadzenie obarczone jest nieco wiekszym ryzykiem.

Biorąc pod uwagę ciagle zmieniające się reguły i przepisy zastrzegamy sobie i my prawo do zmian w programie tegorocznego festiwalu, nawet do ostatniej chwili. Musimy być elastyczni i Was prosimy o to samo.

Powyższy program dotyczy koncertów na scenie głównej, oprócz tego organizatorzy przewidują bogaty program, kilkadziesiąt (ponad 50-siąt) innych wydarzeń dostępnych dla uczestników festiwalu.

W każdej chwili karnet na festiwal Pannonica możesz kupić klikając >>> tutaj.
Uwaga!; ceny rosną wraz ze zbliżaniem się terminu festiwalu.