Cennik

Na festiwalu Pannonica „od zawsze” obowiązuje zasada „Kupujesz wcześniej, kupujesz taniej!”. Tak samo bardziej opłaca się zakup karnetów w przedsprzedaży niż np. w kasie na miejscu podczas festiwalu.

Oficjalny cennik na rok 2020 (aktualizacja z 13.10.2019) prezentuje sę tak:

Karnety „Blind Promo” w przedsprzedaży można nabywać od 14 X 2019 tutaj >>> https://ekobilet.pl/ckis 

Uwaga: na Festiwalu Pannonica dzieci (do 140 cm wzrostu) mogą przebywać w wiosce festiwalowej BEZ OPŁAT (pod opieką dorosłych). Co oznacza, że (tak jak w poprzednich latach) nie potrzebują ani karnetów ani opłaty za pole namiotowe! 🙂

Opłata za pole namiotowa wnoszona jest od osoby (nie od namiotu) i jest taka sama bez względu na ilość nocy (1 – 4)

Od 2018 r obowiązuje nowa opłata; za wjazd pojazdu do Camper Parku. Nocując w Camper Parku wnosi się dwie opłaty: opłata za osobę i opłata za pojazd (kamper albo motocykl).
Jeśli ktoś uprze się, że chce rozbić namiot w CamperParku (są tacy!)  to ma (od 2019 r) legalnie taką możliwość, ale musi wnieść dodatkową opłatę za rozbicie namiotu w CamperParku, podczas, gdy na polu namiotowym nie ma takiej opłaty. Opłata za namiot rozbijany w CamperParku ma na na celu ograniczyć do minimum proceder zajmowania powierzchni Camper Parku przez namioty, których miejsce jest na … polu namiotowym. Z opłaty zwolnione są namioty dachowe rozkładane na dachu pojazdu. Natomiast opłata jest obowiązkowa dla wszystkich innych typów namiotów, w tym;  wolnostojących, przedsionków dostawianych do vanów i camperów oraz namiotów wypoczynkowych, zadaszeń i innych.
W 2020 r nie przewidujemy uruchamiania oddzielnego MotoParku (dla motocyklistów) w wiosce festiwalowej ani w jej sąsiedztwie. Motocykliści mogą korzystać z CamperParku pod warunkiem wniesienia łącznie trzech opłat (za pojazd, za namiot i sa osobę)

Ważne zmiany:
*W 2020 r nie będzie możliwości zakupu tzw. biletów dziennych,

*W 2020 r planujemy obciążyć opłatą parkingową festiwalowiczów przybywających na festiwal Pannonica samochodem osobowym w 1-2 osoby i zwolnić z opłaty za parking samochody którym podróżują min. 3 osoby. Jest to rozwiązanie promujące ekologiczny transport (publiczny) i współdzielenie przejazdów. Rozwiązanie ma chronić organizatorów przed niekontrolowanym wzrostem zapotrzebowania na powierzchnie parkingowe. Dochód z opłat parkingowy zostanie przeznaczony działania wdrażające rozwiązania proekologiczne na Festiwalu Pannonica.

*W 2020 roku planujemy włączyć do regulaminu Imprezy stosowanie opłaty karnej w wysokości 200 zł, która będzie mieć zastosowanie w przypadku łamania regulaminu imprezy, i dotyczyć będzie np.:
– osób przebywających na festiwalu nielegalnie (bez ważnego karnetu)
– osób nocujacych lub przebywających na polu namiotowym bez ważnej opłaty za pole namiotowe
– osób nocujących lub przebywających w Camper Parku bez opłaty za pojazd czy bez opłaty za pole namiotowe,
– osób wnoszących, posiadających i spożywających alkohol nielegalnie wniesiony na terenie wioski festiwalowej
– osób zakłócających porządek i łamiących regulamin Imprezy,
Osoby odmawiające zapłaty opłaty karnej będą pozbawiane opasek umożliwiąjących przebywanie na terenie wioski festiwalowej i zgłaszane będą na policję.