Parking

Główny Parking oznaczony na mapie jako P zlokalizowany jest w odległości ok 400 m od wejścia głównego (W1) do wioski festiwalowej. Jego lokalizacja pokazana jest na mapce poniżej. Pojemność tego „zielonego parkingu” wynosi ok 700 aut więc śmiało możemy zagwarantować, ze każdy znajdzie miejsce na parkingu dla swojego auta. Z tego względu nie ma konieczności rezerwacji parkingu, jak było to praktykowane podczas pierwszych edycji festiwalu. Osoby udające się na ten parking nie powinny (a nawet nie mogą; „znak zakazu”) skręcać w stroną wioski festiwalowej, w której obowiązuje całkowity zakaz wjazdu wszelkich pojazdów (nie dotyczy pojazdów służb ratunkowych, technicznych i porządkowych oraz foodtrucków).

Na terenie zielonego parkingu w jego północnej części będzie wydzielony Camper Park dla camperów, vanów sypialnianych i innych pojazdów przystosowanych do spania. Z Camper Parku mogą także korzystać motocykliści.

Uprzejmie prosimy o respektowanie całkowitego zakazu wjazdów pojazdów na teren wioski festiwalowej, co podyktowane jest względami bezpieczeństwa oraz stosowanie się do wskazówek naszej służby parkingowe*

  • nasze „służby parkingowe” to przede wszystkim niezrównany Pan Andrzej uczestnik wielu naszych „produkcji promocyjnych” w tym oficjalnego spotu 5.Pannonica Folk Festival (jako narrator)