Opaskowy „czelendż”

Nieważne kim jesteś, nieważne gdzie pracujesz, gdzie studiujesz. Z dumą będziesz nosić swoją festiwalową tkaną opaskę na rękę, świecącą w nocy w świetle UV przez miesiąc!. Jeśli ją „donosisz” przynajmniej do 28 września, a następnie wyślesz nam na adres e-mail opaski.pannonica@gmail.com zrobione wg. szczegółowej instrukcji zdjęcie, które nam to udokumentuje, to otrzymasz od nas specjalny kod upoważniający do zakupu karnetu maksymalną zniżką od ceny regularnej jakiej nie otrzyma nikt!

*****Jak kupić najtańszy karnet na 9.Pannonica Festival?*****
po pierwsze; powinieneś „przenosić” swoją festiwalową opaskę przynajmniej do 28 września 2021 r!
po drugie; pomiędzy 28 IX a 30 IX powinieneś zrobić prawidłowe* zdjęcie „dowodowe” zdjęcie swojej tekstylnej opaski festiwalowej z 2021 r na tle gazety codziennej z widoczną datą, lub ekranem komputera, smartfona z tytułową stroną kalendarza internetowego www.kalendarzswiat.pl/dzisiaj
po trzecie; powinieneś przesłać nam prawidłowe* zdjęcie swojej „przenoszonej opaski” e-mailem na adres opaski.pannonica@gmail.com najpóźniej do 30 IX godz 22.22 (decyduje data i godzina nadania na serwerze pocztowym!!!)
po czwarte; powinieneś użyć swojego unikalnego kodu promocyjnego do zakupu karnetu na stronie www.ekobilet.pl/ckis (kod otrzymasz e-mailem zwrotnym najpóźniej do 5 X), Uwaga!!! na promocyjny zakup z 35% rabatem masz tylko cztery dni! 7 – 10 X 2021 r. Dziesiątego października o godz. 22:22 kod promocyjny utraci swoją ważność.
Uzyskany kod możesz wykorzystać do zakupu max 3 (trzech!) karnetów z rabatem 35% liczonym od ceny „regularnej”.
*prawidłowe zdjęcie musi spełniać łącznie 4 warunki:
1. prezentować opaskę z widoczną tulejką zaciskową koloru białego wraz z widoczną końcówką
2. prezentować opaskę bez nacięć/uszkodzeń/obcięć
3. przedstawiać dłoń z charakterystycznym wyprostowanym kciukiem w geście akceptacji (OK!)
4. prezentować wyraźną datę wydania gazety 28-30 IX, albo aktualną datę (od 28 IX do 30 IX) z kalendarza internetowego www.kalendarzswiat.pl/dzisiaj Zachowajcie czujność i refleks!
Wasze kody promocyjne utracą ważność 10 X o godz. 22:22! (albo wcześniej w przypadku wyprzedaży całej puli).
Uwaga:
1. Limit karnetów w promocji opaskowej wynosi 600 szt!
2. Organizator Festiwalu Pannonica zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia promocji w przypadku wyczerpania całej puli karnetów w promocyjnej cenie przeznaczonej do sprzedaży w ramach promocji „opaskowej”.
3. Organizatorzy akcji zastrzegają sobie prawo do uznania czy przesłane zdjęcie w prawidłowy sposób dokumentuje wykonanie czelendżu oraz do odmówienia przesłania kodu rabatowego jeśli istnieją uzasadnione wątpliwości co do wypełnienia warunków czelendżu.
W przypadku, gdy na zdjęciu bedzie widniała opaska z obciętymi końcówkami wówczas rabat zostanie obniżony do 25%. Przystąpienie do challenge’u jest dobrowolne. Nie podoba Ci się wyzwanie, nie bierz w nim udziału!
W każdej chwili możesz się wycofać 🙂