Pomalujmy wóz!

Zostaliśmy (nie pytajcie jak :-)) szczęśliwymi posiadaczami wozu. Teraz wygląda on niepozornie, ale oczyma duszy widzimy nasz wóz po po liftingu, wyglądający prawie tak samo jak kolorowe, bogato zdobione wozy Romów i Travellerów.

Najważniejszy na tę chwilę jest pomysł jak pomalować wóz ( i plandekę), żeby wóz nabrał odpowiedniego sznytu.

Pomożecie nam?

Wymyślcie wzory i sposób pomalowania „naszej nowej fury”. A potem pomalujcie razem z nami z pomocą 2 asystentów (opcja) nasz wóz w dogodnym dla was okresie ale nie później jak  7 V 2018 (w tym dniu musimy mieć produkt finalny, bo nasz wóz już ma przed sobą b. ważne zadania, których nie możemy przełożyć)

Czym możemy się odwdzięczyć?

– sławą i nieśmiertelnością 🙂
– noclegiem (ami) i wyżywieniem podczas malowania wozu
– materiałami (np. farby pędzle zakupione na miejscu w hurtowni SamChem w Starym Sączu)
– skromnym honorarium / czy też raczej „kieszonkowym” w wys. 500 zł
– 3 karnetami dla siebie albo zaproszonych przez siebie przyjaciół z polem namiotowym na cały festiwal Pannonica (30 VIII do 1 IX 2018)

Uwaga na projekt „koncepcji malowania wozu” w formacie pdf (na komplet składają się elementy drewniane, felgi i plandeka) w skali nie mniejszej jak 1:20 czekamy do dnia 20 kwietnia godz 24.00. (wykonanie plandeki zostanie zlecone profesjonalnej firmie)

Projekty z podaniem imienia i nazwiska autora i adresu zamieszkania prosimy przesyłać w formacie pdf e-mailem-na adres: pannonicafestival@gmail.com
Wraz z projektem prosimy przesłać klauzulę tekstową:
„Zobowiązuje się osobiście w dniach ……………….. 2018 ( nie później jak do 7 maja 2018) uczestniczyć w procesie malowania wozu w Starym Sączu. Wezmę odpowiedzialność za finalny produkt i udzielę rękojmi na okres 18 miesięcy.

Poniżej wygląd i orientacyjne wymiary naszej nowej fury 🙂 „przed liftingiem”.

 

kolaż wymiary