WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE ZAPRASZA NA PANNONIKĘ.

Pannonica Festival

1-3 września 2022 r.

Szanowni Państwo!

Małopolska to miejsce, w którym tradycja współgra z nowoczesnością. Miejsce, które wyróżnia bogata kultura, a także otwartość, gościnność i niesamowita energia. To, między innymi, dzięki nim doceniany jest wielki potencjał naszego regionu. Wierzymy, że spójne i kreatywne działania promocyjne są dziś kluczem do budowania w świadomości mieszkańców regionu, turystów, jak i naszych partnerów przekonania, że Małopolska oferuje zawsze to, co ma najcenniejszego.

Dlatego cieszę się, że po raz kolejny Pannonica Festival jest częścią naszego projektu pod nazwą „Wizytówki Małopolski” – mającego na celu wzmacnianie poczucia tożsamości regionalnej wśród mieszkańców oraz budowanie silnej marki Małopolska poprzez wizerunkową obecność województwa, jako partnera największych i najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń.

Pannonica to jeden z najważniejszych festiwali kultury bałkańskiej i panońskiej w kraju. Jestem przekonany, że ta niepowtarzalna i barwna impreza odbywająca się w urokliwej dolinie Popradu kolejny raz zgromadzi liczną, międzynarodową publiczność w poszukiwaniu muzycznych wrażeń i emocji.

Drodzy Państwo, przed nami czas bogaty w interesujące wydarzenia i inicjatywy, które zwrócą uwagę na Małopolskę jako ważne centrum życia kulturalnego. Już teraz dziękuję wszystkim uczestnikom: artystom, zespołom i grupom folklorystycznym za obecność podczas tegorocznej edycji festiwalu.

Do zobaczenia w Barcicach!

Witold Kozłowski

Marszałek Województwa Małopolskiego