Oficjalne koszulki Pannoniki: do koloru, do wyboru. Zamów sobie przed festiwalem

Bardzo lubimy jeśli nosicie nasze „festiwalowe” koszulki. Na festiwalu, ale też poza nim. W tym roku postanowiliśmy trochę zmienić system sprzedaży koszulek licząc, że jest to krok w dobrym kierunku i że zaakceptujecie ten nasz pomysł.
Koszulki można już zamawiać w wyspecjalizowanym internetowym sklepie „koszulkowym”. Nasza rola sprowadza się do tego, że przygotowaliśmy dla Was 8 różnych wzorów oficjalnych koszulek Festiwalu Pannonica 2017, a Wy możecie zamówić taką koszulkę jaka Wam się najbardziej podoba, w wybranym kolorze i rozmiarze. Podstawowa cena koszulki to 35 zł plus koszt przesyłki (12-15 zł kilka opcji do wyboru). W sklepie internetowym została stworzona specjalna kategoria koszulek „Festiwal Pannonica” i każda z nich od teraz teraz może być Wasza.

Jak przejść do sklepu? Wystarczy kliknąć na koszulkę poniżej. Całą resztą zajmą się spece od koszulek w Aldruxie.

A teraz dodatkowa „zachęta” coś a’la konkurs pn. „Wakacje z Pannonicą”, czyli premia-upominek dla każdego kto zrobi sobie zdjęcie z wakacji w naszej oficjalnej koszulce festiwalowej, opublikuje (do 25 sierpnia) na swoim profilu na fb i oznaczy zdjęcie nazwą naszego festiwalu Pannonica Folk Festival lub „otaguje” nas w komentarzu do zdjęcia (@Pannonica Folk Festival).  Każdy kto poprawnie zamieści (widoczne publicznie) swoje oznaczone zdjęcie  z wakacji w koszulce Pannoniki otrzyma od nas już na miejscu, podczas festiwalu (w punkcie informacyjnym) mini pakiet upominkowy składający się z: 1. powitalnego piwa Budweiser Budvar, 2. Mapy turystycznej „Stary Sącz i okolice” (bardzo przydatnej do zwiedzania okolic wioski festiwalowej w promieniu ok. 20 km) oraz oficjalnej festiwalowej smyczy.
To gwarantowany upominek dla każdego!
A autora najoryginalniejszego zdjęcia i wpisu nagrodzimy bezpłatnym karnetem nr 0001 na kolejną edycję festiwalu.

 

Kącik porad praktycznych. Na co należy zwrócić uwagę przy zamawianiu koszulek

1. Przed zakupem warto sprawdzić na podglądzie jak będzie prezentował się nadruk na koszulce o wybranym kolorze.

zakup koszulki

2. Wybierz taką koszulkę jak chcesz. Można zamówić koszulkę męską, damską lub dziecięcą. Sam wybierasz rozmiar i kolor. W standardzie jest to koszulka „Fruit of the Loom”, ale możesz wybrać inny rodzaj koszulki. Indywidualną konfigurację przeprowadza się klikając na przycisk „Dostosuj ten projekt” po wybraniu interesującego wzoru.

3. Warto sprawdzić „rozmiarówkę”. Nasze spostrzeżenia są takie, że męska (unisex) rozmiarówka koszulek Fruit of The Loom jest raczej „mała”.

[szer pod pachą cm x długość w linii pleców cm]

S – 48,5 x 69,5
M – 53.5 x 72
L – 56 x 74.5
XL – 61 x 77
XXL – 66 x 78.5
XXXL – 71 x 80

Natomiast inne koszulki, które testowaliśmy tj. firmy Stedman mają relatywnie „dużą rozmiarówkę”, gdzie rozmiar np. L odpowiada koszulce XL firmy Fruit of the Loom.  Tak w każdym razie wyglądało to „w realu”, w zamówionej przez nas partii.

4. Na nasze koszulki czekaliśmy 7 dni. Nie jest to mistrzostwo świata :-(. Wybraliśmy opcję odbioru w paczkomacie InPost. Koszulki były gotowe i przygotowane do wysyłki w piątek, ale …. w praktyce dotarły do paczkomatu dopiero we wtorek.  Weź to po uwagę, jeśli zakup koszulek np. w jakikolwiek sposób jest związany z twoimi planami wyjazdowymi.