Zapraszamy dziennikarzy na Pannonikę!

Pracujesz w gazecie, radio, w TV, w serwisie internetowym? A może jesteś freelancerem i chcesz przygotować ciekawy materiał z oryginalnej imprezy? Przyjedź na Pannonicę.

Podobnie jak podczas poprzedniej edycji serdecznie zapraszamy media do akredytowania się w ramach Pannonica Folk Festival. W ramach akredytacji zapewniamy bezpłatny udział we wszystkich wydarzeniach festiwalowych oraz możliwość realizacji wywiadów z gwiazdami i organizatorami Festiwalu.

Aby otrzymać bezpłatną akredytację upoważniającą do uczestnictwa w Festiwalu  – we wszystkich koncertach i imprezach towarzyszących oraz bezpłatny miejscu na polu namiotowym – należy wypełnić krótki formularz akredytacyjny (kliknij) i przesłać mailem na adres biuro@pannonica.pl. Akredytacje zbieramy do 17 sierpnia 2014.

Gorąco zachęcamy dziennikarzy do publikacji materiałów zarówno przed Festiwalem jak i relacji po jego zakończeniu.

  • Materiały zapowiadające Festiwal: tutaj.
  • Opisy artystów, teledyski: tutaj

Po potwierdzeniu akredytacji imienny identyfikator można będzie odebrać w biurze festiwalowym (przy wejściu na teren wioski festiwalowej).

Na terenie wioski festiwalowej działa darmowy hot spot usprawniający pracę mediów, nie ma natomiast biura prasowego.

W czasie trwania festiwalu będziemy dysponować materiałami fotograficznymi z prawami do bezpłatnej publikacji w ramach przygotowanych relacji z Festiwalu.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: biuro@pannonica.pl